Deze 10 merknamen spreek jij je hele leven al verkeerd uit. Nu niet meer!
Het is u vast wel eens overkomen. Al uw hele leven spreek je een woord of (merk)naam op een bepaalde manier uit, tot u er op een dag achter komt dat u dit al die tijd fout hebt gedaan. Wees gerust: u bent echt niet de enige die Nike, Levi’s of Nokia verkeerd uitspreekt. Engelstaligen hebben hier trouwens nog meer moeite mee, want de Engelse lijstjes met ‘moeilijke merken’ zijn eindeloos en bevatten merken die voor ons een fluitje van een cent zijn (denk aan Volkswagen of IKEA). Hieronder vindt u een infographic met 10 merknamen die door Nederlanders het vaakst verkeerd uitgesproken worden. Inclusief de juiste fonetische uitspraak, zodat u ze nooit meer fout uitspreekt!

Taaladvies nodig?
Neem voor een uitgebreid advies over je specifieke situatie gerust contact met ons op. Onze trainingsadviseurs staan voor je klaar en spreken graag vrijblijvend alle mogelijkheden door!
Reviews
Benieuwd naar de ervaringen van onze deelnemers? Neem dan hier alvast een kijkje, lees onze reviews en laat je inspireren.